Konkurs "Rodzinne i zdrowe
podróże z EKUZ"

Konkurs "Rodzinne i zdrowe podróże z EKUZ"

W związku z realizacją zadań Polskiej Instytucji Łącznikowej w zakresie rzeczowych świadczeń zdrowotnych oraz zbliżającym się Dniem Dziecka Departament Współpracy Międzynarodowej Centrali NFZ ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży pt. „Rodzinne i zdrowe podróże z EKUZ”.

Mając na celu promocję zdrowia wśród najmłodszych, realizując zadania Polskiej Instytucji Łącznikowej w zakresie rzeczowych świadczeń zdrowotnych oraz w związku z obchodami Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Konkurs jest organizowany jest w trzech kategoriach wiekowych:

  1. uczniowie szkół podstawowych (6 -10 lat),
  2. uczniowie szkół podstawowych (11 -12 lat),
  3. uczniowie szkół gimnazjalnych (13 -15 lat).

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie pracy plastycznej, która będzie w ciekawy, wesoły i oryginalny sposób przedstawiała korzyści z posiadania karty EKUZ w podróży. Celem konkursu jest promocja zdrowia wśród najmłodszych oraz promowanie wśród dzieci i młodzieży świadomości związanej z korzyściami płynącymi z posiadania karty EKUZ za granicą i kształtowanie dobrych nawyków dbałości o zdrowie w przyszłości.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej www.ekuz.nfz.gov.pl.

źródło informacji: Centrala NFZ

data publikacji: 8 kwietnia 2015 r.